Neomarin Alışveriş Merkezi logo

Tel: (0216) 670 1200

Adres: Kaynarca Mh. Tersane Kavşağı, Elka Sokak, No: 33, E5 Yolu Üzeri, Neomarin Avm, Kaynarca, Pendik, İstanbul, Türkiye


Neomarin Alışveriş Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinin Kaynarca Mah. mahallesinde (Elka Sokak) yer alıyor. Neomarin Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Neomarin Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Neomarin Alışveriş Merkezi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Neomarin Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Neomarin Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Neomarin Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Neomarin Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...