Neoplus Outlet AVM logo

Tel: (0222) 310 5000

Adres: Bursa-eskisehir Yolu, Çamlıca Mahallesi, Gülperi Sokak, No: 1, Neoplus Avm, Pk: 26170, Tepebaşı, Eskişehir, Türkiye


Neoplus Outlet AVM, Eskişehir ili Tepebaşı ilçesinin Uluönder Mah. mahallesinde (Bursa Eskişehir Yolu) yer alıyor. Neoplus Outlet AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Neoplus Outlet AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Neoplus Outlet AVM
    Toplam 26 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.27 puan aldı.
  • servis saatleri ile ilgili sıkıntınız var internertte 20:00da servisin kalkcağı yazdığı halde gelmedi bu soğukta 1 saat servis bekledik. Bizi bu sogukta dışarda 1 saat bekletmeye hakkınız yoktu. Gerekli şikayeti yapacığımdan emin olabilirsiniz. Müşteri hakklarını ihmal ediyosunuz.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Neoplus Outlet AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Neoplus Outlet AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Neoplus Outlet AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Neoplus Outlet AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...