Nene Hatun Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi logo

Tel: (0216) 397 5900

Adres: Cemal Gürsel Cad. No: 138 E-5 Yan Yol Üzeri Fevzi Çakmak Mh., Pendik, , İstanbul, Türkiye


Nene Hatun Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi, İstanbul ili Pendik ilçesinin Çamçeşme Mah. mahallesinde (D100) yer alıyor. Nene Hatun Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nene Hatun Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Nene Hatun Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nene Hatun Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nene Hatun Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nene Hatun Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Nene Hatun Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...