Tel: (0216) 397 5900

Adres: Nene Hatun Hastanesi, Fevzi Çakmak Mah. Cemal Gürsel Cad. No. 138 Üstkaynarca, Pendik, 34899 Fevziçakmak, , İstanbul, Türkiye


Nene Hatun Hastanesi, İstanbul ili Pendik ilçesinin Fevzi Çakmak Mah. mahallesinde yer alıyor. Nene Hatun Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nene Hatun Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Nene Hatun Hastanesi
    Toplam 46 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.09 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nene Hatun Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nene Hatun Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nene Hatun Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Nene Hatun Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...