Tel: (0212) 575 3919

Adres: Çalışlar Cad. Narlı Sok. No: 3 Ömür Plaza Siyavuşpaşa Mh. Haznedar Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Neco Kebap ve Et Salonu, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Siyavuşpaşa Mah. mahallesinde (Narlı Sokak) yer alıyor. Neco Kebap ve Et Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Neco Kebap ve Et Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Neco Kebap ve Et Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Neco Kebap ve Et Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Neco Kebap ve Et Salonu

0 görüş var

Neco Kebap ve Et Salonu adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Neco Kebap ve Et Salonu
Siyavuşpaşa Mah.Narlı Sokak, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 575 3919 Neco Kebap ve Et Salonu

Aşağıdaki formu kullanarak Neco Kebap ve Et Salonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...