Tel: (0216) 324 0246

Adres: Ünalan Mah. Tatlıpınar Sok. No: 13 Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Necmiye Güniz İlköğretim Okulu, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Ünalan Mah. mahallesinde yer alıyor. Necmiye Güniz İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Necmiye Güniz İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Necmiye Güniz İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Necmiye Güniz İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Necmiye Güniz İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • Sayın Necmiye Güniz saygıya anılmaya layık layık çok kıymetli bir insandı.. onu özlemle anıyor ve yakınlarına necmiye hanımın anısını yaşattıkları için teşekkür ediyorum

    Misafir, 03.05.2011 04:51:00

Necmiye Güniz İlköğretim Okulu adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.11 puan almıştır.
Necmiye Güniz İlköğretim Okulu
Ünalan Mah., Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 324 0246 Necmiye Güniz İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Necmiye Güniz İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...