Adres: Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkez, K. Maraş, 46050 Yunus Emre, , Kahramanmaraş, Türkiye


Necip Fazıl Kültür Merkezi, Kahramanmaraş ili Dulkadiroğlu ilçesinin Yunus Emre Mah. mahallesinde (İsmet Karaokur Blv) yer alıyor. Necip Fazıl Kültür Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Necip Fazıl Kültür Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Necip Fazıl Kültür Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Necip Fazıl Kültür Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Necip Fazıl Kültür Merkezi

0 görüş var

Necip Fazıl Kültür Merkezi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Necip Fazıl Kültür Merkezi
Yunus Emre Mah.İsmet Karaokur Blv, Dulkadiroğlu, Kahramanmaraş.
Necip Fazıl Kültür Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Necip Fazıl Kültür Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...