Tel: (0212) 551 2264

Adres: Zafer Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Caddesi, Baki Sokak, No: 3, Yenibosna, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Necip Fazıl Kısakürek Lisesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Zafer Mah. mahallesinde yer alıyor. Necip Fazıl Kısakürek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Necip Fazıl Kısakürek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Necip Fazıl Kısakürek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Necip Fazıl Kısakürek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Necip Fazıl Kısakürek Lisesi

0 görüş var

Necip Fazıl Kısakürek Lisesi adlı mekan, 42 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.14 puan almıştır.
Necip Fazıl Kısakürek Lisesi
Zafer Mah., Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 551 2264 Necip Fazıl Kısakürek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Necip Fazıl Kısakürek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...