Tel: (0224) 221 1132

Adres: Hocaalizade Mah. Rakim Sok. No: 8, Osmangazi, Bursa, Türkiye


Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinin İbrahimpaşa Mah. mahallesinde (Koca Ali Sokak) yer alıyor. Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi

1 görüş var

  • lise çok güzel ama puanı kaç bilmiyorum

    Misafir, 07.07.2011 13:40:00

Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi
İbrahimpaşa Mah.Koca Ali Sokak, Osmangazi, Bursa.
+90(0224) 221 1132 Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...