Tel: (0262) 323 7606 veya (0262) 325 2829

Adres: Oramiral Sağlim Dervişoğlu Caddesi, Karabaş Mahallesi, Fuar Alanı Yanı, Ncity Avm, İzmit, Kocaeli, Türkiye


NCity Alışveriş Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Karabaş Mah. mahallesinde (1. Cadde) yer alıyor. NCity Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. NCity Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    NCity Alışveriş Merkezi
    Toplam 19 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.74 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak NCity Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak NCity Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: NCity Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak NCity Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...