Tel: (0348) 813 9009

Adres: Saraç Mehmet Cavuş Mah. Hasan Polatkan Cad. No: 7, Merkez Kilis, Türkiye


Nazlı Ömer Çetin İlköğretim Okulu, Kilis ili Kilis Merkez ilçesinin Saraç Mehmet Çavuş Mah. mahallesinde (Musalla Cami Sokak) yer alıyor. Nazlı Ömer Çetin İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nazlı Ömer Çetin İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nazlı Ömer Çetin İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nazlı Ömer Çetin İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nazlı Ömer Çetin İlköğretim Okulu

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Nazlı Ömer Çetin İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...