Adres: Buca, Nato Tesisi, 35380 İnkılap, , İzmir, Türkiye


NATO Tesisleri, İzmir ili Buca ilçesinin İnkılap Mah. mahallesinde (NATO Tesisi) yer alıyor. NATO Tesisleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. NATO Tesisleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    NATO Tesisleri
    Toplam 18 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.61 puan aldı.
  • sayın yetkili ben 569 sokak no 36 da oturmaktayım natonun buraya atölye yapması tüm mahalle sakinlerini rahatsız etmiştir sabah sabah yüksek sesle konuşmalar şarkı sölemeler hatta bağırmalar yapılmaktadır ben rahatsız biriyim her sabah yataktan fırlıyorum kişiler pencereden uyarıyoum aldırmıyorlar lütfen bu konuda bizlere yardıncı olunuz ,yoksa belçika bürüksele yazacağım.Saygılarımla

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak NATO Tesisleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak NATO Tesisleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: NATO Tesisleri