Tel: (0232) 238 3868

Adres: Narlıdere, Mithatpaşa Cd, Huzur, İzmir, İzmir, Türkiye


Narlıdere İstihkam Okulu, İzmir ili Narlıdere ilçesinin Huzur Mah. mahallesinde (Mithatpaşa Caddesi) yer alıyor. Narlıdere İstihkam Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Narlıdere İstihkam Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Narlıdere İstihkam Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Narlıdere İstihkam Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Narlıdere İstihkam Okulu

2 görüş var

  • canım kardeşim şu anda orda onu çok özledim tüm askerlerimiz hayırlısıyla teskerelerini alıp gelsinler diye dua ediyorum allah yardımcıları olsun aminn.....

    Misafir, 19.09.2010 00:45:00

  • 15 ekimde izmir narlıdere de istihkam eğitim komutanlığında askerim acemi birliğim burada olacak cok güzel cok şirin bir yer diyordular haritadan baktımda harbiden süper bir ilcemiz umarım usta birliğimizde burada gecer herkese saygı ve sevgilerimle vandan hanifi yiğittop...

    Misafir, 09.09.2010 17:24:00

Narlıdere İstihkam Okulu adlı mekan, 38 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.66 puan almıştır.
Narlıdere İstihkam Okulu
Huzur Mah.Mithatpaşa Caddesi, Narlıdere, İzmir.
+90(0232) 238 3868 Narlıdere İstihkam Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Narlıdere İstihkam Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...