Tel: (0216) 417 3618

Adres: Sahil Y. Cumhuriyet Cad. No: 92 Çınar Mh. Maltepe, , İstanbul, Türkiye


Nanna Restaurant, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Çınar Mah. mahallesinde (Hatboyu Yolu Caddesi) yer alıyor. Nanna Restaurant yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nanna Restaurant nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nanna Restaurant nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nanna Restaurant konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nanna Restaurant

0 görüş var

Nanna Restaurant adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Nanna Restaurant
Çınar Mah.Hatboyu Yolu Caddesi, Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 417 3618 Nanna Restaurant

Aşağıdaki formu kullanarak Nanna Restaurant ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...