Tel: (0212) 630 0690

Adres: Yalçın Koreş Cad. No: 2 / 3 Güneşli Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Nalia Karadeniz Mutfağı, Güneşli, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Yenibosna Merkez Mah. mahallesinde (Sefaköy Yolu Caddesi) yer alıyor. Nalia Karadeniz Mutfağı, Güneşli yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nalia Karadeniz Mutfağı, Güneşli nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Nalia Karadeniz Mutfağı, Güneşli
    Toplam 16 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.44 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nalia Karadeniz Mutfağı, Güneşli nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nalia Karadeniz Mutfağı, Güneşli konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nalia Karadeniz Mutfağı, Güneşli

Aşağıdaki formu kullanarak Nalia Karadeniz Mutfağı, Güneşli ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...