Nakil Vasıtaları Vergi Dairesi Müdürlüğü logo

Tel: (0216) 611 2261

Adres: Ihlamurkuyu Mh. Alemdağ Caddesi, Yeni İstanbul Çarşısı, No: 246, Pk: 34771, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Nakil Vasıtaları Vergi Dairesi Müdürlüğü, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Ihlamurkuyu Mah. mahallesinde (Alemdağ Caddesi) yer alıyor. Nakil Vasıtaları Vergi Dairesi Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nakil Vasıtaları Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Nakil Vasıtaları Vergi Dairesi Müdürlüğü
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2.86 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nakil Vasıtaları Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nakil Vasıtaları Vergi Dairesi Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nakil Vasıtaları Vergi Dairesi Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Nakil Vasıtaları Vergi Dairesi Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...