Tel: (0216) 517 6490

Adres: Özel Cad. No: 1 Çavuşoğlu Mh. Kartal(Merkez) Kartal, , İstanbul, Türkiye


Naci Selimoğlu Deniz İşletmeciliği, İstanbul ili Kartal ilçesinin Çavuşoğlu Mah. mahallesinde (Özel Caddesi) yer alıyor. Naci Selimoğlu Deniz İşletmeciliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Naci Selimoğlu Deniz İşletmeciliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Armatörlük liman inşaası alımı satımı ve işletmeciliği tersane inşaası alımı satımı ve işletmeciliği gemi yapımı ve yaptırımı gemi alım ve satımı . . . . . Brokörlük hizmetleri. Her nevi emi taşımacılığı ve taşımacılık ile ilgili gemiler kiralamak satın almak imal etmek veya ettirmek. Şirketin amaç ve konusunun gerektirdiği yurt içinde veya dışında kısa, orta ve uzun vadeli teminatlı ve teminatsız anlaşmalar imzalamak ve yine gerektirdiği taktirde tahvilat, finansman bonosu ve diğer borç senetlerini ihraç etmek, yürürlükteki mevzuat hükümleri gereğince yurt içi ve yurtdışındaki banka ve finans kurumlarından her türlü kredi almak, iç ve dış piyasa ve her türlü kredi ile "AVAL" ve "KEFALET" kredielri sağmalak, Türkiye'de veya yurtdışında serbets bölgelerde veya dışında konularına giren işler yapmak üzere işyeri açmak, yerli ve yabancı firmalara ortaklıklar kurmak, . . Gayrimenkullerin iktisap edilmesi, devir ve ferağ edilmesi, satın alınması, satılması, gayrimenkuller üzerinde kat mülkiyeti kat irtifakı, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek, gayrimenkullerle ilgili tapu ve kadastro müdürlüklerinde ifraz, tevhid ve parselasyon ile ilgili her nevi muamelelerde ve tasarruflarda bulunmak, ipotek ve irtifak gibi haklar iktisap edebilir, şirket kendi leyh ve aleyhinde gayrimenkul ipotek rehni alıp verebilir ve anasözleşmesind eyazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Naci Selimoğlu Deniz İşletmeciliği
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.14 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Naci Selimoğlu Deniz İşletmeciliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Naci Selimoğlu Deniz İşletmeciliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Naci Selimoğlu Deniz İşletmeciliği