Tel: (0312) 478 1060

Adres: Naci Çakır Mah. 1. Cad. 06450, Merkez, Ankara, Türkiye


Naci Çakır Mahallesi Muhtarlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Osman Temiz Mah. mahallesinde (752. Cadde) yer alıyor. Naci Çakır Mahallesi Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Naci Çakır Mahallesi Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Naci Çakır Mahallesi Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Naci Çakır Mahallesi Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Naci Çakır Mahallesi Muhtarlığı

0 görüş var

Naci Çakır Mahallesi Muhtarlığı adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
Naci Çakır Mahallesi Muhtarlığı
Osman Temiz Mah.752. Cadde, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 478 1060 Naci Çakır Mahallesi Muhtarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Naci Çakır Mahallesi Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...