Tel: (0232) 371 1813

Adres: 2120, 7 Sk. No: 22 Tepekule Mah. Bayraklı, İzmir, Türkiye


Mustafa Uygur İlköğretim Okulu, İzmir ili Bayraklı ilçesinde yer alıyor. Mustafa Uygur İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mustafa Uygur İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mustafa Uygur İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mustafa Uygur İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mustafa Uygur İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • Ben bu okulda okudum ve buradaki FEZA ALPSAR ve diğer öğretmenleri çok seviyorum...

    Misafir, 20.06.2011 14:18:00

  • çok güzel bir okul hekese tavsiye ediyorum

    Misafir, 06.05.2011 15:38:00

Mustafa Uygur İlköğretim Okulu adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.89 puan almıştır.
Mustafa Uygur İlköğretim Okulu
, Bayraklı, İzmir.
+90(0232) 371 1813 Mustafa Uygur İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Mustafa Uygur İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...