Tel: (0380) 514 2738

Adres: Kültür Mah. Kuyumcuzade Bulvarı, Merkez Düzce, Türkiye


Mustafa Kemal İlköğretim Okulu, Düzce ili Düzce Merkez ilçesinin Kültür Mah. mahallesinde yer alıyor. Mustafa Kemal İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mustafa Kemal İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mustafa Kemal İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mustafa Kemal İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mustafa Kemal İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • cok iyi okul ben okulumu cok seviyorum

    Misafir, 08.10.2010 19:57:00

Mustafa Kemal İlköğretim Okulu adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.43 puan almıştır.
Mustafa Kemal İlköğretim Okulu
Kültür Mah., Düzce Merkez, Düzce.
+90(0380) 514 2738 Mustafa Kemal İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Mustafa Kemal İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...