Tel: (0212) 436 7213

Adres: Cumhuriyet Mah. Meltem Cad. Urbam Sok. No: 41, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Mustafa Kemal İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (Sevil Sokak) yer alıyor. Mustafa Kemal İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mustafa Kemal İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mustafa Kemal İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mustafa Kemal İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mustafa Kemal İlköğretim Okulu

0 görüş var

Mustafa Kemal İlköğretim Okulu adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.8 puan almıştır.
Mustafa Kemal İlköğretim Okulu
Cumhuriyet Mah.Sevil Sokak, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 436 7213 Mustafa Kemal İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Mustafa Kemal İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...