Tel: (0212) 563 5689

Adres: Murat Mah. Kamil Cad. No: 137, Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye


Mustafa Itrı İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde yer alıyor. Mustafa Itrı İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mustafa Itrı İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mustafa Itrı İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mustafa Itrı İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mustafa Itrı İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • benim okulum dan güzel okjul yoktur

    Misafir, 08.11.2010 14:08:00

Mustafa Itrı İlköğretim Okulu adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.7 puan almıştır.
Mustafa Itrı İlköğretim Okulu
, Bayrampaşa, İstanbul.
+90(0212) 563 5689 Mustafa Itrı İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Mustafa Itrı İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...