Muş Belediyesi logo

Tel: (0436) 212 1281

Adres: Minare Mh. Belediye Caddesi, No: 2, Belediye Başkanlığı Binası, Pk: 49100, Merkez, Muş, Türkiye


Muş Belediyesi, Muş ili Muş Merkez ilçesinin Minare Mah. mahallesinde (Belediye Caddesi) yer alıyor. Muş Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Muş Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Muş Belediyesi
    Toplam 24 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.38 puan aldı.
  • zafer mahallasi engelliler parkı karşında oturuyorum yol çalışası nedeniyle buralar toz içinde buraların sulanmasını istiyoruz . çalışmalarınızdan memnunuz hemde çoq sağolun bu ara yolarında yapılmasınıda rica ediyoruz lütfen. şu ara yolların sulanması çabuk gerçekleşse memnun oluruz saygılarımla...

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Muş Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Muş Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Muş Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Muş Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...