Tel: (0216) 576 2535

Adres: Fındıklı Mah. Zambak Sk. No: 1 Maltepe, İst., İstanbul, Türkiye


Mürüvvet Hanım İlköğretim Okulu, İstanbul ili Maltepe ilçesinde yer alıyor. Mürüvvet Hanım İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mürüvvet Hanım İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mürüvvet Hanım İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mürüvvet Hanım İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mürüvvet Hanım İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • BİRAZ BAHÇE BÜYÜK OLSA GÜZEL OKUL SAYGILARLAAAAAA

    Misafir, 13.10.2010 18:48:00

Mürüvvet Hanım İlköğretim Okulu adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Mürüvvet Hanım İlköğretim Okulu
, Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 576 2535 Mürüvvet Hanım İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Mürüvvet Hanım İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...