Tel: (0232) 381 6389

Adres: 1775 Sk. No: 130 Bostanlı Mah. Karşıyaka, İzmir, Türkiye


Mürşide Akyüz İlköğretim Okulu, İzmir ili Karşıyaka ilçesinin Bostanlı Mah. mahallesinde yer alıyor. Mürşide Akyüz İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mürşide Akyüz İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mürşide Akyüz İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mürşide Akyüz İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mürşide Akyüz İlköğretim Okulu

0 görüş var

Mürşide Akyüz İlköğretim Okulu adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Mürşide Akyüz İlköğretim Okulu
Bostanlı Mah., Karşıyaka, İzmir.
+90(0232) 381 6389 Mürşide Akyüz İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Mürşide Akyüz İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...