Tel: (0312) 480 4530

Adres: Mürsel Uluç Mah. 113. Sok. 06450, Merkez, Ankara, Türkiye


Mürsel Uluç Mahallesi Muhtarlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Mürsel Uluç Mah. mahallesinde (1001. Sokak) yer alıyor. Mürsel Uluç Mahallesi Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mürsel Uluç Mahallesi Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mürsel Uluç Mahallesi Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mürsel Uluç Mahallesi Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mürsel Uluç Mahallesi Muhtarlığı

0 görüş var

Mürsel Uluç Mahallesi Muhtarlığı adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.44 puan almıştır.
Mürsel Uluç Mahallesi Muhtarlığı
Mürsel Uluç Mah.1001. Sokak, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 480 4530 Mürsel Uluç Mahallesi Muhtarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Mürsel Uluç Mahallesi Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...