Tel: (0242) 243 4567 veya (0242) 243 4568

Adres: Kızılsaray Mahallesi 81. Sokak No: 26 Mustafa Gür İş Hanı Muratpaşa, Antalya, Türkiye


Muratpaşa Nüfus Müdürlüğü, Antalya ili Muratpaşa ilçesinin Kızılsaray Mah. mahallesinde (81. Sokak) yer alıyor. Muratpaşa Nüfus Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Muratpaşa Nüfus Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Muratpaşa Nüfus Müdürlüğü
  Toplam 34 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.21 puan aldı.
 • Antalya Muratpaşa Nüfus Müdürlüğüne telefonla ulaşamıyoruz. 1 haftadır arıyoruz ne operatöre, ne de dahili numaralara bağlana biliyoruz. Telefonlara cevap verilmeyecekse neden telefon hattı mevcut, mevcutsa niye hizmet vermiyorlar. Bilgi almak için, her ufak şeyde Alanya'dan Antalya'ya gelmemiz mi lazım?

  1/ 5 yıldız
  ,

 • nufus müdürlügünün park alani yok en yakin zamanda park sorunu olmayan bir Alan olursa iyi olur saygilarimla ben almanydan yaziyorum

  1/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Muratpaşa Nüfus Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Muratpaşa Nüfus Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Muratpaşa Nüfus Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Muratpaşa Nüfus Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...