Tel: (0242) 244 7550

Adres: T.C. Muratpaşa Kaymakamlığı, Kızılsaray Mahallesi 81. Sokak No: 26 Mustafa Gür İş Hanı Muratpaşa, Antalya, Türkiye


Muratpaşa Kaymakamlığı, Antalya ili Muratpaşa ilçesinin Kızılsaray Mah. mahallesinde (73. Sokak) yer alıyor. Muratpaşa Kaymakamlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Muratpaşa Kaymakamlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Muratpaşa Kaymakamlığı
    Toplam 27 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.96 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Muratpaşa Kaymakamlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Muratpaşa Kaymakamlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Muratpaşa Kaymakamlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Muratpaşa Kaymakamlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...