Tel: (0216) 526 1632

Adres: Tavukcu Yolu Cad. Başaran Sok. No: 5 Bereket Hipermarket Yanı Çakmak Mh. Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Muratoğlu Alışveriş Merkezleri, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Namık Kemal Mah. mahallesinde (Nigar Sokak) yer alıyor. Muratoğlu Alışveriş Merkezleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Muratoğlu Alışveriş Merkezleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Muratoğlu Alışveriş Merkezleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Muratoğlu Alışveriş Merkezleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Muratoğlu Alışveriş Merkezleri

0 görüş var

Muratoğlu Alışveriş Merkezleri adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.4 puan almıştır.
Muratoğlu Alışveriş Merkezleri
Namık Kemal Mah.Nigar Sokak, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 526 1632 Muratoğlu Alışveriş Merkezleri

Aşağıdaki formu kullanarak Muratoğlu Alışveriş Merkezleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...