Tel: (0216) 314 3251

Adres: Yukarı Dudullu Mh. Acısu Cd. No: 89/A, 34775 Yukarı Dudullu, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Muratoğlu Alışveriş Merkezi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde yer alıyor. Muratoğlu Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Muratoğlu Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Muratoğlu Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Muratoğlu Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Muratoğlu Alışveriş Merkezi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Muratoğlu Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...