Tel: (0212) 237 8465

Adres: Dereboyu Cad. No: 31 Yenişehir Mh. Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


Murat Soğutma ve Elkt. Cihazlar San. ve Tic. Ltd. Şti., İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Camiikebir Mah. mahallesinde (Dereboyu Caddesi) yer alıyor. Murat Soğutma ve Elkt. Cihazlar San. ve Tic. Ltd. Şti. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Murat Soğutma ve Elkt. Cihazlar San. ve Tic. Ltd. Şti. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü buzdolabı ve soğutma cihaz ve aletlerin hammaddelerinin, motorlarının, elektrik donanımlarının, yedek parçalarının ve bunlara ait boyalarının toptan ve perakende alım-satımı ve imalatını ithalatını ve ihracatını yapmak ve Şirket amaçlarını gerçekleştirmek için yurtiçi ve yurtdışında gayrimenkuller, mağazalar ve depolar alabilir ve satabilir, Şirket amaçlarını gerçekleştirmek için yurtiçi ve yurtdışında gayrimenkuller, mağazalar ve depolar kiralayabilir, kiraya verebilir, Şirket amaçlarını gerçekleştirmek için yurt içi ve yurtdışındaki bankalardan kredi alabilir, şirkete ait gayrimenkulleri, teminat olarak gösterebilir, ipotek verebilir ve ipotek alabilir ve 17. 3. 2009 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Murat Soğutma ve Elkt. Cihazlar San. ve Tic. Ltd. Şti.
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Murat Soğutma ve Elkt. Cihazlar San. ve Tic. Ltd. Şti. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Murat Soğutma ve Elkt. Cihazlar San. ve Tic. Ltd. Şti. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Murat Soğutma ve Elkt. Cihazlar San. ve Tic. Ltd. Şti.