Tel: (0212) 272 2323

Adres: Naci Kasım Sok. No: 4 Fortis Bankası Mecidiyeköy Mh. Şişli, , İstanbul, Türkiye


Murat Eğitim Kurumları, İstanbul ili Şişli ilçesinin Mecidiyeköy Mah. mahallesinde (Naci Kasım Sokak) yer alıyor. Murat Eğitim Kurumları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Murat Eğitim Kurumları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Üniversite anadolu fen liseleri kolej ve benzeri sınav hazırlama dershaneleri yabancı dil bilgisayar muhasebe iktisat hukuk ve benzeri meslek kursları . . . . açmak işletmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Murat Eğitim Kurumları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Murat Eğitim Kurumları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Murat Eğitim Kurumları

0 görüş var

Murat Eğitim Kurumları adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.09 puan almıştır.
Murat Eğitim Kurumları
Mecidiyeköy Mah.Naci Kasım Sokak, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 272 2323 Murat Eğitim Kurumları

Aşağıdaki formu kullanarak Murat Eğitim Kurumları ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...