Tel: (0216) 354 2199

Adres: Akasya Sok. No: 11 Daire: 2 Batı Mh. Pendik, , İstanbul, Türkiye


Murat Dershanesi, İstanbul ili Pendik ilçesinin Batı Mah. mahallesinde (Akasya Sokak) yer alıyor. Murat Dershanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Murat Dershanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Fen bilimleri, sosyal bilimler, tabii bilimler ve yabancı dil dallarında araştırma inceleme eğitim ve öğretim çalışmaları yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Murat Dershanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Murat Dershanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Murat Dershanesi

0 görüş var

Murat Dershanesi adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.82 puan almıştır.
Murat Dershanesi
Batı Mah.Akasya Sokak, Pendik, İstanbul.
+90(0216) 354 2199 Murat Dershanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Murat Dershanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...