Tel: (0212) 864 3238

Adres: Hünkartepe Cad. No: 1-2 Muratçeşme Mh. Büyükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Murat Çeşme Sağlık Ocağı, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinin Murat Çeşme Mah. mahallesinde (Hünkartepe Caddesi) yer alıyor. Murat Çeşme Sağlık Ocağı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Murat Çeşme Sağlık Ocağı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Murat Çeşme Sağlık Ocağı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Murat Çeşme Sağlık Ocağı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Murat Çeşme Sağlık Ocağı

0 görüş var

Murat Çeşme Sağlık Ocağı adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.25 puan almıştır.
Murat Çeşme Sağlık Ocağı
Murat Çeşme Mah.Hünkartepe Caddesi, Büyükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 864 3238 Murat Çeşme Sağlık Ocağı

Aşağıdaki formu kullanarak Murat Çeşme Sağlık Ocağı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...