Tel: (0216) 565 0261

Adres: Dumlupınar Mah. Hızırbey Cad. No: 209, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Münevver Şefik Fergar İlköğretim Okulu, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Dumlupınar Mah. mahallesinde yer alıyor. Münevver Şefik Fergar İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Münevver Şefik Fergar İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Münevver Şefik Fergar İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Münevver Şefik Fergar İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Münevver Şefik Fergar İlköğretim Okulu

0 görüş var

Münevver Şefik Fergar İlköğretim Okulu adlı mekan, 39 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.51 puan almıştır.
Münevver Şefik Fergar İlköğretim Okulu
Dumlupınar Mah., Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 565 0261 Münevver Şefik Fergar İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Münevver Şefik Fergar İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...