Tel: (0216) 348 8072

Adres: Ziverbey Durağı No: 48 Kadıköy-İstanbul İstanbul, Türkiye


Müjdat Gezen Sanat Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Zühtüpaşa Mah. mahallesinde yer alıyor. Müjdat Gezen Sanat Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Müjdat Gezen Sanat Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Müjdat Gezen Sanat Merkezi
    Toplam 15 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Müjdat Gezen Sanat Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Müjdat Gezen Sanat Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Müjdat Gezen Sanat Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Müjdat Gezen Sanat Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...