Tel: (0216) 366 0399

Adres: Mektep Cad. No: 15 Küçükyalı, , Maltepe İstanbul, Türkiye


Muhsine Zeynep İlköğretim Okulu, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Yalı Mah. mahallesinde yer alıyor. Muhsine Zeynep İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Muhsine Zeynep İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Muhsine Zeynep İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Muhsine Zeynep İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Muhsine Zeynep İlköğretim Okulu

5 görüş var

 • Mezunlar listesi ve fotoğrafları aca ba mevcut mu?
  Ben Haziran 1956 mezunuyum ve hala Küçükyalı Kültür sok. 2 / Mektep Cad. 14. adresindeyim (Okul karşısı). Fahrünnisa Elmalı, Hilmi Bilginer (müdür), Fatma Hanım, İsmail Saygı' ının talebesiyim. Eski arkadaşlarımızı toplama imkânı var mı?

  Benim zamanımda eski mezunların fotoğrafları duvarlarda asılı idi. Tabii ki yıkılmış olan binada. Benimle temasa geçebilirseniz çok memnun olurum.
  Teşekkür eder, renkli rüyalar dilerim!

  Abullah Büyükçağlar

  Misafir, 15.08.2011 02:23:00

 • oglum ana okuluna gıtti memnunnuz ogretmenlerde mukemmel cok teşekkur ederim ilginizden dolayı

  Misafir, 02.07.2011 11:04:00

 • DÖRT ÇOCUĞUMDA MUHSİNE ZEYNEPTE OKUDU VE MEZUN OLDU ALLAHIN İZNİ İLE BEŞİNCİDE OKUYACAK SENİ SEVİYORUM MUHSİNE ZEYNEP SEN BİR NUMARASIN HİLAL HOCAM

  Misafir, 20.06.2011 13:23:00

 • DÖRT ÇOCUĞUMDA MUHSİNE ZEYNEPTE OKUDU VE MEZUN OLDU ALLAHIN İZNİ İLE BEŞİNCİDE OKUYACAK SENİ SEVİYORUM MUHSİNE ZEYNEP SEN BİR NUMARASIN HİLAL HOCAM

  Misafir, 20.06.2011 13:21:00

 • BENCE ÇOK GÜZEL VE SICAK ORTAM OKULA GİTTİĞİMDE ESKİ ANILARIMI ŞERİT GİBİ GÖZÜMÜN ÖNÜNDE CANLANDIRDIĞIM BENİ ESKİ HATIRALARIMA RÜZGAR GİBİ SÜRÜKLEYEN BENİ RESMİNİ DAHİ GÖRDÜĞÜMDE KÜÇÜCÜK YÜREĞİMİ DUYGULANDIRAN BİR OKUL ORTAMI MEVKİ AÇISINDAN OK GÜZEL BİR OKUL ESKİ GÜNLERİN DİLİ OLSADA KONUŞSA YENİ GELEN ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLERİM ...

  Misafir, 12.10.2010 14:03:00

Muhsine Zeynep İlköğretim Okulu adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Muhsine Zeynep İlköğretim Okulu
Yalı Mah., Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 366 0399 Muhsine Zeynep İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Muhsine Zeynep İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...