Tel: (0332) 322 3435

Adres: Kalfalar Mah. Bilir Sok. No: 10, Meram, Konya, Türkiye


Muhittin Güzel Kılınç Lisesi, Konya ili Meram ilçesinin Kalfalar Mah. mahallesinde (Pozantı Sokak) yer alıyor. Muhittin Güzel Kılınç Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Muhittin Güzel Kılınç Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Muhittin Güzel Kılınç Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Muhittin Güzel Kılınç Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Muhittin Güzel Kılınç Lisesi

0 görüş var

Muhittin Güzel Kılınç Lisesi adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.09 puan almıştır.
Muhittin Güzel Kılınç Lisesi
Kalfalar Mah.Pozantı Sokak, Meram, Konya.
+90(0332) 322 3435 Muhittin Güzel Kılınç Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Muhittin Güzel Kılınç Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...