Tel: (0212) 369 3037

Adres: Halıcıoğlu Mah. Peştemalci Sok. No: 6 Beyoğlu, İstanbul, Türkiye


Muallim Cevdet İlköğretim Okulu, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Halıcıoğlu Mah. mahallesinde (Boncuk Sokak) yer alıyor. Muallim Cevdet İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Muallim Cevdet İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Muallim Cevdet İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Muallim Cevdet İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Muallim Cevdet İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • ben bu okuldan çok memnunum

    Misafir, 15.11.2010 15:06:00

Muallim Cevdet İlköğretim Okulu adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.86 puan almıştır.
Muallim Cevdet İlköğretim Okulu
Halıcıoğlu Mah.Boncuk Sokak, Beyoğlu, İstanbul.
+90(0212) 369 3037 Muallim Cevdet İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Muallim Cevdet İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...