Tel: (0212) 410 7500 veya (0850) 222 1500

Adres: Evren Mh. Koçman Caddesi, No: 54, Ziyal Plaza A Blok, Güneşli, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


MS İstanbul İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti., İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Evren Mah. mahallesinde (Koçman Caddesi) yer alıyor. MS İstanbul İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. MS İstanbul İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Eğlence merkezleri, alışveriş merkezleri, fabrikalar, iş ve konaklama merkezlerinde yönetim, organizasyon, ticaret faaliyetlerinde bulunmak ve 12. 11. 2010 tarihinde tescil Şirket menkul veya gayrimenkulleri menkul veya gayri menkuller üzerinde kurulu olan rehin ipotek ticari işletme rehni de dahil olmak üzere her türlü ayni ve şahsi hakkı iktisap edebilir satabilir kiralayabilir. Söz konusu hakları tapu siciline veya diğer ilgili sicillere kaydedebilir söz konusu kurulu rehin ve ipoteklerin sicil kayıtlarından fekkini isteyebilir ve 12. 11. 2010 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


1 görüş var

    MS İstanbul İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.
    Toplam 41 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.88 puan aldı.
  • Media Markttan blakbunkt marka navigasyon almıştım hala garanti kapsamı içersinde olan bu navigasyonumu 2 kez Ankara Ovacık şubesine vererek 2010 hatiratasının yüklenmesini ve ekranında olan ufak bi arızanın çözümlenmesini istedim ancak ikisindede türlü bahanelerle cihazımı çözüme ulaştıramadınız ve bana kullanıcı hatasından erkanın kırıldığını söylediniz halbuki erkanım kırık değil zaman zaman içine hafif göçme yapıyor güncelleme hususunda ise elinizde 2010 haritasının olmadğını istenilirse 148 EURO karşılığın başka bir yazılım yüklenebileceğini söylediniz. Oysaki sitenizde şu ibare yer almaktadır "Bizim hizmet anlayışımız satana kadar değil, sonuna kadar" komik değilmi? biliyorum maile cevap gelmeyecek ama ben bilinçli bir tüketici olarak bu işin peşini bırakmıycam tüketici haklarına şikayet etmekle kalmayıp bu olayı medyaya küçük paralardan kaçınarak ve yalan vaadlerde bulunarak buralara geldiğinizi aynen yansıtcam.... Tunay Alkan 0538 442 95 43

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak MS İstanbul İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak MS İstanbul İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: MS İstanbul İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Aşağıdaki formu kullanarak MS İstanbul İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...