yazdır
 • Nereye: MS İstanbul İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. adresine

MS İstanbul İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. hakkında

Ms Istanbul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Eğlence merkezleri, alışveriş merkezleri, fabrikalar, iş ve konaklama merkezlerinde yönetim, organizasyon, ticaret faaliyetlerinde bulunmak ve 12. 11. 2010 tarihinde tescil Şirket menkul veya gayrimenkulleri menkul veya gayri menkuller üzerinde kurulu olan rehin ipotek ticari işletme rehni de dahil olmak üzere her türlü ayni ve şahsi hakkı iktisap edebilir satabilir kiralayabilir. Söz konusu hakları tapu siciline veya diğer ilgili sicillere kaydedebilir söz konusu kurulu rehin ve ipoteklerin sicil kayıtlarından fekkini isteyebilir ve 12. 11. 2010 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

MS İstanbul İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. için Görüşler

 • 6 yıl önce - 2010-08-26 05:07:00

  Media Markttan blakbunkt marka navigasyon almıştım hala garanti kapsamı içersinde olan bu navigasyonumu 2 kez Ankara Ovacık şubesine vererek 2010 hatiratasının yüklenmesini ve ekranında olan ufak bi arızanın çözümlenmesini istedim ancak ikisindede türlü bahanelerle cihazımı çözüme ulaştıramadınız ve bana kullanıcı hatasından erkanın kırıldığını söylediniz halbuki erkanım kırık değil zaman zaman içine hafif göçme yapıyor güncelleme hususunda ise elinizde 2010 haritasının olmadğını istenilirse 148 EURO karşılığın başka bir yazılım yüklenebileceğini söylediniz. Oysaki sitenizde şu ibare yer almaktadır "Bizim hizmet anlayışımız satana kadar değil, sonuna kadar" komik değilmi? biliyorum maile cevap gelmeyecek ama ben bilinçli bir tüketici olarak bu işin peşini bırakmıycam tüketici haklarına şikayet etmekle kalmayıp bu olayı medyaya küçük paralardan kaçınarak ve yalan vaadlerde bulunarak buralara geldiğinizi aynen yansıtcam.... Tunay Alkan 0538 442 95 43

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  ElektronikTeknoloji Marketi

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar