Tel: (0212) 412 5000

Adres: Örrnek Mah. Uğur Mumcu Cad. No: 31 Esenyurt / İstanbul İstanbul, Türkiye


MP Ayakkabı, İstanbul ili Esenyurt ilçesinin Örnek Mah. mahallesinde (1595. Sokak) yer alıyor. MP Ayakkabı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. MP Ayakkabı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak MP Ayakkabı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak MP Ayakkabı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: MP Ayakkabı

1 görüş var

  • bize mp ayakkabı hediye geldi ama bunun fişi faturası olmadığı için çorum bayiniz bize yardımcı olmuyor çorum bayiniz bize mail gelirse size yardımcı oluruz diyorlar yardımlarınız bekler SAYGILARIMLA MUZAFFER BERBERGİL İKRA GIDA SAN.PAZ.TİÇ.LTD.ŞTİ. ikragida@hotmail.com 0 532 5233761

    Misafir, 23.01.2014 14:43:00

MP Ayakkabı adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.22 puan almıştır.
MP Ayakkabı
Örnek Mah.1595. Sokak, Esenyurt, İstanbul.
+90(0212) 412 5000 MP Ayakkabı

Aşağıdaki formu kullanarak MP Ayakkabı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...