Tel: (0236) 233 1816

Adres: Kurtuluş Caddesi, No: 2, Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Pk: 45030, Merkez, Manisa, Türkiye


Manisa Organize Sanayi Bölgesi (MOSB), Manisa ili Şehzadeler ilçesinde yer alıyor. Manisa Organize Sanayi Bölgesi (MOSB) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Manisa Organize Sanayi Bölgesi (MOSB) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Manisa Organize Sanayi Bölgesi (MOSB) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Manisa Organize Sanayi Bölgesi (MOSB) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Manisa Organize Sanayi Bölgesi (MOSB)

Aşağıdaki formu kullanarak Manisa Organize Sanayi Bölgesi (MOSB) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...