Adres: , Ferit Yek Sk, 18-26, 34710 Caferağa, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Moda Deniz Kulübü, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Caferağa Mah. mahallesinde (Ferit Yek Sokak) yer alıyor. Moda Deniz Kulübü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Moda Deniz Kulübü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Moda Deniz Kulübü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Moda Deniz Kulübü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Moda Deniz Kulübü

1 görüş var

  • Moda deniz kulübünde ekstra garson olarak çok çalış?tım çok memnun kaldım yine çalış?mak isterim teş?ekkürler 0537 671 67 26

    Misafir, 02.03.2010 18:11:00

Moda Deniz Kulübü adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.65 puan almıştır.
Moda Deniz Kulübü
Caferağa Mah.Ferit Yek Sokak, Kadıköy, İstanbul.
Moda Deniz Kulübü

Aşağıdaki formu kullanarak Moda Deniz Kulübü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...