Mng Kargo Ortaköy Şubesi logo

Tel: (0212) 236 7310 veya (0212) 236 7311

Adres: Mecidiye Mah. Muhtar Sok. No: 2a / 1 Ortaköy Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Mng Kargo Ortaköy Şubesi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Ortaköy Mah. mahallesinde (Dereboyu Caddesi) yer alıyor. Mng Kargo Ortaköy Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mng Kargo Ortaköy Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Mng Kargo Ortaköy Şubesi
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mng Kargo Ortaköy Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mng Kargo Ortaköy Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mng Kargo Ortaköy Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Mng Kargo Ortaköy Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...