Mng Kargo Küçükyalı Şubesi logo

Tel: (0216) 519 8179 veya (0216) 417 8564

Adres: Küçükyalı Mah. Atatürk Cad. No: 17 / E Maltepe, İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • kargo
  • mng
  • Bu firma 4 senedir faal

Mng Kargo Küçükyalı Şubesi, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Küçükyalı Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Mng Kargo Küçükyalı Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mng Kargo Küçükyalı Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Kara(demiryolu dahil), hava ve deniz yollarıyla yabancı memleketlerden Türkiye'ye ve Türkiye'den yabancı memleketlere ve Türkiye dahilinde ve Türkiye haricinde (uluslararası ve yurt içi) hızlı kargo taşımacılığı, nakliyecilik ve taahhüdü işleri yapmak, buna ilişkin gerekli yatırımlarda bulunmak ve 22. 2. 2011 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Mng Kargo Küçükyalı Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mng Kargo Küçükyalı Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mng Kargo Küçükyalı Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Mng Kargo Küçükyalı Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...