MNG Kargo Namık Kemal Şubesi logo

Tel: (0282) 262 3740 veya (0282) 261 9853

Adres: Eski Cami Mah. Muratlı Cad. No: 60 / B Süleymanpaşa, Tekirdağ, Türkiye


MNG Kargo Namık Kemal Şubesi, Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesinin Eskicami-Ortacami Mah. mahallesinde yer alıyor. MNG Kargo Namık Kemal Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. MNG Kargo Namık Kemal Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak MNG Kargo Namık Kemal Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak MNG Kargo Namık Kemal Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: MNG Kargo Namık Kemal Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak MNG Kargo Namık Kemal Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...