Migros Ataşehir (MMM) logo

Tel: (0216) 579 3050

Adres: Atatürk Mh. Ataşehir Bulvarı, No: 18 / 1, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Migros Ataşehir (MMM), İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Ataşehir Atatürk Mah. mahallesinde (Ataşehir Bulvarı) yer alıyor. Migros Ataşehir (MMM) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Migros Ataşehir (MMM) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Migros Ataşehir (MMM)
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.4 puan aldı.
  • Sayın Yetkili Ataşehir'de oturmakta ve kuruluşundan bu yana Magzanızdan sıkça alış veriş yapamaktayız. Normal ve 'yeni' ekmek aldığımız ürünler arasında bir ağırlığa sahiptir. Ocak ayı başından itibaren 1 liraya satılan ekmekler (simit de) 1.25 liraya satılmaktadır.Yeni fiyat düzenlenmesinde gramaj artışın da bir etkisi olmuş olabilir mi sorusunu danışmadaki yetkililere ilettim ve gramajda bir değişikliğin olmadığını öğrendim. Gramajda bir değişiklik olmadan sözünü ettiğim ürünlerde %25'lik bir fiyat artışı tatbik edilmiştir. Sözünü ettiğim ürünlerde Enflasyon oranında bir fiyat artışına itirazımız tabiatıyla olmaz. Ancak aşırı ve haklı olmayan bir fiyat artışının yapıldığı görüşündeyim. Talebim , tatbik edilen yeni fiyatın tekrar gözden geçirmenize dönüktür. Saygılarımla

    4/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Migros Ataşehir (MMM) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Migros Ataşehir (MMM) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Migros Ataşehir (MMM)

Aşağıdaki formu kullanarak Migros Ataşehir (MMM) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...