Mıtsubıshı logo

Tel: (0242) 344 7817 veya (0242) 344 7818

Adres: Cumhuriyet Mah. Fatih. Cad. 31 / 3 Muratpaşa , Antalya, Türkiye


Mıtsubıshı, Antalya ili Muratpaşa ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (662. Sokak) yer alıyor. Mıtsubıshı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mıtsubıshı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Alimar dünya lideri olan birçok markanın distribütörü ya da bayisi olarak çalışmakta olup son olarak 2004 yılında MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES LTD. nin benzinli jeneratör-motor-motopomp ve 500-2300kVA aralığında dizel jeneratörlerin distribütörlügünü de almıştır. Ayrıca 2005 yılı başından itibaren de SİM MAKİNE ELEKTRİK SAN. ve TİC. A.Ş. ünvanı altında 10-2000kVA aralığında EURO ENERGY markalı dizel jeneratörlerin üretimini yapmaya başlamış ve Türkiye genel dağıtımını üstlenmiştir.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Mıtsubıshı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mıtsubıshı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mıtsubıshı

Aşağıdaki formu kullanarak Mıtsubıshı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...