Tel: (0216) 334 5611

Adres: Aziz Mahmut Hüdai Mah. Doğancılar Cad. No: 47, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Mithatpaşa Kız Teknik ve Meslek Lisesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde yer alıyor. Mithatpaşa Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mithatpaşa Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mithatpaşa Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mithatpaşa Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mithatpaşa Kız Teknik ve Meslek Lisesi

0 görüş var

Mithatpaşa Kız Teknik ve Meslek Lisesi adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.64 puan almıştır.
Mithatpaşa Kız Teknik ve Meslek Lisesi
, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 334 5611 Mithatpaşa Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Mithatpaşa Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...