Tel: (0332) 357 6024

Adres: Kalfalar Mah. Hasanköy Cad. No: 41 Meram, Konya, Türkiye


Meram Mithatpaşa İlköğretim Okulu, Konya ili Meram ilçesinin Kalfalar Mah. mahallesinde (Zemheri Sokak) yer alıyor. Meram Mithatpaşa İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Meram Mithatpaşa İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Meram Mithatpaşa İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Meram Mithatpaşa İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Meram Mithatpaşa İlköğretim Okulu

0 görüş var

Meram Mithatpaşa İlköğretim Okulu adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
Meram Mithatpaşa İlköğretim Okulu
Kalfalar Mah.Zemheri Sokak, Meram, Konya.
+90(0332) 357 6024 Meram Mithatpaşa İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Meram Mithatpaşa İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...